Комп'ютерне крісло AMF VR Racer Dexter Vector
Фото 38 |
AMF VR Racer Dexter Vector |
|
Комфортне та порівняно недороге комп'ютерне (геймерське) крісло з високою спинкою, що має розвинену бічну підтримку, м'якими фіксованими підлокітниками, якісним пневмопатроном (газліфтом) з ходом поршня 100 мм та оббивкою з якісного шкірозамінника. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2023, покликаний забезпечити комфортну посадку під час багатогодинних робочих або ігрових сесій.
Спинка комп'ютерного крісла AMF VR Racer Dexter Vector може відхилятися на кут до 135 °, а пневмопатрон грає роль амортизатора, тому навіть при різкій посадці на сидіння крісло плавно опускається. Ця модель ідеально підійде користувачам середнього зросту (від 160 до 185 см), а її міцна рама, що несе, може витримати значну вагу (до 150 кг). М'яка ергономічна спинка, що повторює контури тіла, створює надійну підтримку попереку та допомагає хребту залишатися у правильному положенні. Завдяки такій ергономіці крісло ефективно знижує навантаження на спину. Для створення оптимальних умов ніг передбачено регулювання висоти сидіння (від 43 до 53 см від підлоги). Надійною опорою всієї конструкції є п'ятипроменева хрестовина, забезпечена гумовими роликами для простого переміщення по всіх типах покриття для підлоги без гучних звуків і подряпин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Купити AMF VR Racer Dexter Vector
Усі ціни 24 →Кресло геймерское Amf VR Racer Dexter Webster черный/красный | 5 590 грн. |
AMF VR RACER DEXTER VECTOR ЧЕРНЫЙ/БЕЛЫЙ (545087) | 4 629 грн. |
AMF VR RACER DEXTER VECTOR ЧЕРНЫЙ/БЕЛЫЙ (545087) | 4 606 грн. |
Крісло Amf Vr Racer Dexter Webster чорний / червоний (545086) | 6 676 грн. |
Кресло Amf Vr Racer Dexter Webster черный/красный (545086) | 6 676 грн. |