Комп'ютерне крісло AMF VR Racer Dexter Arcee
Фото 36 |
AMF VR Racer Dexter Arcee |
|
Яскраве і зручне комп'ютерне (геймерське) крісло, обладнане високою спинкою, що відхиляється з бічною підтримкою, повнорозмірними підлокітниками з м'якими накладками, якісним пневмопатроном-газліфтом, що дозволяє легко налаштувати висоту сидіння (від 46 до 53 см), механізмом похитування і обгойдування. Призначений для користувачів середнього зросту, може без проблем витримати вагу до 120 кг.
Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, покликаний забезпечити комфортну посадку під час багатогодинних робітників або захоплюючих ігрових сесій. М'яка ергономічна спинка, що повторює контури тіла, створює надійну підтримку та допомагає залишатися у правильному положенні. Механізм Relax фіксує спинку комп'ютерного крісла AMF VR Racer Dexter Arcee у будь-якому положенні від 90 до 120 °. Зручне сидіння з міцним каркасом оздоблене багатошаровою оббивкою, що вентилюється, із зносостійким поверхневим шаром з поліуретану. Надійний газліфт грає роль амортизатора, тому навіть при різкій посадці на сидінні крісло опускається плавно. Обгумовані ролики не залишать слідів на паркеті або ламінаті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Купити AMF VR Racer Dexter Arcee
Усі ціни 25 →Кресло геймерское Amf VR Racer Dexter Frenzy черный/синий | 5 799 грн. |
AMF VR RACER DEXTER ARCEE ЧЕРНЫЙ/КРАСНЫЙ (546482) | 5 077 грн. |
Крісло Amf Vr Racer Dexter Arcee чорний / червоний (546482) | 5 400 грн. |
Кресло Amf Vr Racer Dexter Arcee черный/красный (546482) | 5 400 грн. |
AMF VR RACER DEXTER ARCEE ЧЕРНЫЙ/КРАСНЫЙ (546482) | 5 052 грн. |