Литий диск Angel JDM 819 8x18/5x112 ET45 DIA72,6
від 4 236 до 4 654 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Angel JDM 819 12
Характеристики
Angel JDM 819 8x18/5x112 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel JDM 819 8x18/5x112 ET45 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Angel JDM R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA72.6 (GM) 1001503878 | 4 475 грн. |
Angel JDM 819 8x18 5x112 ET45 DIA72.6 GM | 4 289 грн. |
Диски Angel JDM 8x18 5x112 ET45 DIA72,6 (GM) | 4 267 грн. |
Angel JDM 819 8x18 5x112 ET45 DIA72.6 GM | 4 430 грн. |
Легковий диск ANGEL JDM 819 GM R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA72.6 | 4 338 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі