SSD Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 ТБ
Відео 2Фото 4 |
Apacer AP2TBAS2280P4UPRO-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 ТБ
Усі ціни 49 →Apacer AS2280P4U Pro 3D NAND TLC 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (AP2TBAS2280 | 6 269 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280P4UPRO-1) | 5 221 грн. |
Накопичувач SSD 2TB Apacer AS2280P4U Pro M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP2T | 4 687 грн. |
SSD диск Apacer AS2280P4U Pro 2TB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP2TBAS2280 | 4 871 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AP2TBAS2280P4UPRO-1 | 5 763 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1
Ціни на Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 256 ГБ | від 982 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 ГБ | від 1 736 грн. | 5 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP1TBAS2280P4UPRO-1 1 ТБ | від 3 031 грн. | 43 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 ТБ | від 4 677 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →