SSD Apacer Panther AS350 95 95.DB2G0.P100C 1 ТБ
Відео 4 |
Apacer 95.DB2G0.P100C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS350 95 95.DB2G0.P100C 1 ТБ
Усі ціни 6 →Накопичувач SSD 1TB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP1TBAS350-1 | 2 163 грн. |
SSD накопичувач Apacer 2.5"1TB AS350 SATA TLC (AP1TBAS350-1) AP1TBAS350-1 | 2 521 грн. |
SSD накопитель Apacer as350 1tb 2.5" (95.db2g0.p100c) | 2 424 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAS350-1) AP1TBAS350-1 | 2 389 грн. |
Apacer Накопичувач SSD 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAS350-1) AP1TBAS350-1 | 2 389 грн. |
Apacer AS350 1 TB (AP1TBAS350-1) 547821 | 2 349 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apacer Panther AS350 95 95.DB2G0.P100C
Ціни на Apacer Panther AS350 95 95.DB2G0.P100C |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350 95 95.DB2A0.P100C 256 ГБ | від 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Apacer Panther AS350 95 95.DB2E0.P100C 512 ГБ | від 1 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 95 95.DB2G0.P100C 1 ТБ | від 2 163 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →