SSD Apacer AS2280F4 AP2TBAS2280F4-1 2 ТБ
Фото 4 |
Apacer AP2TBAS2280F4-1 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280F4 AP2TBAS2280F4-1 2 ТБ
Усі ціни 17 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB Apacer (AP2TBAS2280F4-1) | 22 443 грн. |
Apacer AS2280F4 2 Tb (AP2TBAS2280F4-1) | 22 204 грн. |
Apacer AS2280F4 2 Tb (AP2TBAS2280F4-1) | 21 781 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AS2280F4 2TB M.2 2280 (AP2TBAS2280F4-1) | 22 739 грн. |
SSD накопитель Apacer 2tb m.2 2280 (ap2tbas2280f4-1) | 23 052 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Apacer AS2280F4 AP2TBAS2280F4-1
Ціни на Apacer AS2280F4 AP2TBAS2280F4-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280F4 AP1TBAS2280F4-1 1 ТБ | від 9 924 грн. | 17 пропозицій | ||
Apacer AS2280F4 AP2TBAS2280F4-1 2 ТБ | від 21 543 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →