SSD Apacer AS2280Q4U AP1TBAS2280Q4U-1 1 ТБ
Відео 3Фото 9 |
Apacer AP1TBAS2280Q4U-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280Q4U AP1TBAS2280Q4U-1 1 ТБ
Усі ціни 19 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280Q4U-1) | 4 028 грн. |
Apacer AS2280Q4U 1 Tb (AP1TBAS2280Q4U-1) | 3 787 грн. |
Apacer AS2280Q4U 1 Tb (AP1TBAS2280Q4U-1) | 3 895 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AS2280Q4U 1TB M.2 NVMe (AP1TBAS2280Q4U-1) | 3 879 грн. |
Apacer M.2 2280 1TB AP1TBAS2280Q4U-1 | 3 779 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Дуже швидкий SSD. Тільки встановивши, але тест пройшов добре. Буду використовувати для ігор та віртуальних машин. Швидкість, комплектація Важко дізнатися інформацію про модель чіпу та модулів пам'яті Петро: користуюся Apacer AP2TBAS2280Q4U-1 менше місяця
Не знаю чего там важкого загуглить на TechPowerUp есть вся инфа. PS5018-E18-41, Micron B47R.
На этом же ресурсе есть инфа с этим же устройством, но с другим контролером и памятью: MAP1602A Falcon Lite, YMTC Xtacking 3.0 без DRAM Cache. Модель AP2TBAS2280Q4U-1 определяется в 2-х разных исполнениях. Но это так... на внимательность) |
Додати відгук
Модификації Apacer AS2280Q4U AP1TBAS2280Q4U-1
Ціни на Apacer AS2280Q4U AP1TBAS2280Q4U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280Q4U AP512GAS2280Q4U-1 512 ГБ | від 2 360 грн. | 20 пропозицій | ||
Apacer AS2280Q4U AP1TBAS2280Q4U-1 1 ТБ | від 3 722 грн. | 19 пропозицій | ||
Apacer AS2280Q4U AP2TBAS2280Q4U-1 2 ТБ | від 6 661 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →