ДБЖ APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 ВА
Фото 7 |
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 ВА |
|
Розетки типу CEE 7/5 (французька розетка).
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 2200VA/1200W French CEE7 (BX2200MI-F | 12 260 грн. |
APC Back-UPS (BX2200MIFR) | 12 440 грн. |
APC Back-UPS (BX2200MIFR) | 12 751 грн. |
APC Back-UPS (BX2200MIFR) | 13 062 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Back-UPS 2200VA/1200W French CEE7 (BX2200MI- | 12 349 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 2200VA/1200W French CEE7 (BX2200MI-F | 12 250 грн. |
Модификації APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR
Ціни на APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-FR 750 ВА | від 5 684 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-FR 950 ВА | від 6 507 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-FR 1200 ВА | від 7 935 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-FR 1600 ВА | від 10 120 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-FR 2200 ВА | від 12 250 грн. | 6 пропозицій |