ДБЖ APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА
Фото 13 |
APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА
Усі ціни 37 →APC APC Back UPS Pro BR 1300VA, LCD | 16 212 грн. |
ДБЖ APC Back UPS Pro BR 1300VA (BR1300MI) | 17 589 грн. |
ДБЖ APC Back UPS Pro BR 1300VA LCD BR1300MI | 15 607 грн. |
Apc Back-UPS Pro Br 1300VA, Lcd (BR1300MI) | 15 583 грн. |
APC BR1300MI | 15 517 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI
Ціни на APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 ВА | від 8 171 грн. | 36 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 ВА | від 10 535 грн. | 48 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА | від 15 112 грн. | 38 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600MI 1600 ВА | від 18 899 грн. | 34 пропозиції |