ДБЖ APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI-NC 1500 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI-NC 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI-NC 1500 ВА
APC Smart RT5000VA 3U (SRTL1500RMXLINC) | 165 240 грн. |
APC Smart RT5000VA 3U (SRTL1500RMXLINC) | 169 371 грн. |
ДБЖ APC SRTL1500RMXLI-NC | 171 818 грн. |
APC Smart RT5000VA 3U (SRTL1500RMXLINC) | 173 502 грн. |
ДБЖ APC SRTL1500RMXLI-NC | 171 808 грн. |
Модификації APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI-NC
Ціни на APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI-NC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 1000VA SRTL1000RMXLI-NC 1000 ВА | від 139 720 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 1500VA SRTL1500RMXLI-NC 1500 ВА | від 165 240 грн. | 5 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRTL2200RMXLI-NC 2200 ВА | від 199 160 грн. | 5 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRTL3000RMXLI-NC 3000 ВА | від 188 080 грн. | 9 пропозицій |