Apple iPad mini 2019 64 ГБ / LTE
Відео 26Фото 18 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad mini 2019 64 ГБ / LTE
Усі ціни 17 →Планшет Apple iPad Mini 2019 64Gb Wi-Fi + Cellular Gold (MUX72) | 26 599 грн. |
Apple iPad mini 5 Wi-Fi + Cellular 64GB Gold (MUX72) | 27 822 грн. |
Планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi + Cellular 64GB Gold (MUXH2, MUX72) MUXH2 | 26 368 грн. |
Apple iPad mini 5 Wi-Fi + Cellular 64GB Gold (MUX72) | 27 822 грн. |
Планшет Apple IPad mini 5 Wi-Fi + Cellular 64GB Gold (MUXH2, MUX72) IPad m | 28 863 грн. |
1 0 0 6 |
Супер планшет у моєму улюбленому форм факторі. Проц справляється зі всіма додатками без проблем, нічого не зависає та не тротлити. Єдине ще при довгому навантаженні відчувається що гріється. Батарея чудова, мабуть це одна з основних переваг багатьох продуктів від надгризаного яблука. Камера покращала. Користуватися зручно. У коментарі трохи гріється при навантаженнях
ціна Олег: |
Хороший Ipad для ігор та роботи Екран Нічого Dofo: користуюся Apple iPad mini 2019 64GB більше року |
Серія «яблучних» планшетів mini так довго не бачила оновлень, що багато хто вже порахували її майбутнє туманним. Чи жарт, останній з «дрібних» ipad'ов чекав наступника протягом чотирьох років. На зорі весняної пори 2019 року компанія Apple «викотила» йому гідну заміну — модель mini 2019.
Малий, та молодецький
Планшет цілком зберіг риси зовнішнього вигляду попередника, що в епоху наступаючої кавалерії «безрамочников» виглядає, відверто кажучи, морально застарілим. Також апарат скопіював 7.9-дюймову діагональ екрана, зображення на який виводиться в здатністю 2048х1536 пікселів. Кардинальним нововведенням у ньому стала «добавка» технології True Tone. Датчики цієї системи відстежують колірну температуру зовнішнього освітлення, підлаштовуючи у відповідності з нею баланс білого на екрані. Навздогін дисплей гаджета «потоваришували» з стилусом Apple Pencil першого покоління.
Міць у грудях
В «залізниці» частини планшет може похвалитися передовим чипом Apple A12 Bionic, виконаним за 7-нм техпроцесу. Він заправляє всіма запущеними процесами, забезпечуючи девайсу спритну чуйність незалежно від ступеня тяжкості» звалених на плечі завдань. Процесори більш високого рівня встановлені лише в Pro-серії купертиновских планшетів.
Виграшне поєднання
У фотографічній амплуа Apple iPad mini 2019 демонструє якісні результати при зйомки як на тильну 8 МП камеру, так і на 7 МП фронталку. Упакована вся ця «краса» в алюмінієвий корпус товщиною 6.1 мм і вагою якраз 300 г. Вага вказаний з урахуванням акумуляторної батареї, на одному заряді якої модель тримається «на плаву» протягом 9-10 годин безперервної активності екрану. У сухому залишку «малюк» від Apple є одним з кращих планшетів компактного формфактора на сьогоднішній день, об'єднує під одним крилом мобільність, солідний запас потужності і ласу вартість.
- Приставка 4G означає наявність у моделі GSM (LTE) модему, модулів a-gps, ГЛОНАСС і Геоміток
Модификації Apple iPad mini 2019
Ціни на Apple iPad mini 2019 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad mini 2019 64 ГБ | від 18 967 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad mini 2019 64 ГБ / LTE | від 23 550 грн. | 17 пропозицій | ||
Apple iPad mini 2019 256 ГБ | від 24 342 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad mini 2019 256 ГБ / LTE | від 31 950 грн. | 3 пропозиції |