Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ
Відео 24Фото 12 |
Оновлена модель високопродуктивного планшета з серії пристроїв iPad Pro, яка позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для часткової або повної заміни ПК/ноутбука при вирішенні найширшого кола професійних і побутових завдань. Має стильний алюмінієвий корпус товщиною всього 5,9 мм і вагою 631 г. Як і попередник, планшет обладнаний великим безрамковий 12,9-дюймовим IPS-екраном високої роздільної здатності (2732х2048) з антивідблиску і олеофобним покриттям.
Підтримує виведення зображень з розширеним колірним охопленням і технологію True Tone. Точна заводське калібрування цього дисплея дозволяє використовувати планшет Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ для професійної обробки фотографій і відео. Вражаюче високу продуктивність забезпечує процесор A12X Bionic (8 ядер + співпроцесор Neural Engine для завдань машинного навчання). Значний об'єм оперативної пам'яті, ємний накопичувач (512 Гб), великий екран і повноцінна підтримка багатозадачності в iOS 12 дають змогу без проблем працювати з двома ресурсоємними додатками в режимі поділу екрана. Передбачено швидке розпізнавання користувача по технології Face ID. Порт USB Type-C дозволяє виконувати прискорену зарядку і виводити HDR/SDR-відео на зовнішній екран. Основна камера TrueDepth має оптичну стабілізацію і може знімати повноцінне 4К-відео.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Користуюсь понад три роки. Відгук пишу вже коли зібрався змінювати на нову модель. Мав у використанні дуже багато iPad'ів, але 12,9" екран у мене на планшеті тут був вперше. Звісно - дуже понравилось! Чохол від UAG – маст-хев для такого великого екрану – витримував кілька падінь, також маж чохол з клавіатурою, але після купівлі MacBook Pro на M1, клавіатуру з планшетом майже не використовую. Великий якісний 120 Hz екран.
Чудовий звук. Type-C для всього. Зручність збільшується у прогресії за наявності iPhone, MacBook, Apple Watch. Можливо підключити клава-мишу, та великий екран. Кому треба - є дуже зручний та функціональний Apple pencil. Дуже швидкий навіть у 2023 році. Висока ліквідність. Це остання модель не на M-чіпі.
Середня камера. Ruslan ShiZ: користуюся Apple iPad Pro 12.9 2018 64GB більше року |
Цей Айпад повністю виправдовує приставку "ПРО" у назві :)
Найкрутіша перевага ПРОшки - це звичайно ж дисплей! Він фантастичний! 120 Гц, шалена кольоропередача, яскравість і, в результаті, реалістичність і деталізація картинки) Всі можливості цього планшета розкриваються з клавіатурою та apple pencil, також можна підключити bluetooth-мишку. Зручно малювати, наприклад, графіки, ілюстрації і навіть писати прописом за допомогою пенсила, та й просто сидіти в браузері стає набагато зручніше. З клавою і мишею айпад по суті перетворюється на ноутбук на iOS. Все працює дуже спритно, незалежно від програми. Батарейка тримає непогано, особливо якщо не використовувати 100% яскравість і вирубати повідомлення в месенджерах, які постійно включають дисплей, але тут вже як хто юзає. Камерою не користуюся, не бачу сенсу, маючи айфон. Він легкий, але досить громіздкий - дівчатам варто звернути увагу, що в невелику дамську сумочку він вже не поміститься, тут потрібен або ейр або пруд 11". З недоліків: дисплей дряпається об повітря, та й сам корпус теж "ніжний", особливо на гранях. Дисплей, швидкодія, якість подряпини з'являються з нізвідки Валерій O.: користуюся Apple iPad Pro 12.9 2018 256GB 4G кілька місяців |
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2018
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2018 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2018 256 ГБ / LTE | від 36 025 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ | від 36 423 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ / LTE | від 37 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 1 ТБ | від 38 417 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 1 ТБ / LTE | від 34 736 грн. | 3 пропозиції |