Кухонний ніж Gusto GT-4001-1
Фото 10 |
Gusto GT-4001-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4001-1
Усі ціни 10 →Кухонный нож Gusto Classic Шеф 20,3 см GT-4001-1 (100165) 100165 | 253 грн. |
Gusto GT-4001-1 | 217 грн. |
Gusto GT-4001-1 Classic 20.3 см GT-4001-1Classic20.3см | 199 грн. |
Ніж шеф Gusto Classic GT-4001-1 20.3 см (BP100165) | 228 грн. |
Ніж кухарський Gusto Classic GT-4001-1 20,3 см | 324 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →