Кухонний ніж Tramontina Plenus 23426/137
Tramontina Plenus 23426/137 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23426/137
Усі ціни 8 →Нож TRAMONTINA PLENUS light grey Chef 178мм инд. блистер (23426/137) 23426 | 322 грн. |
TRAMONTINA Нож шеф повара Plenus light grey 23426/137 17.8 см | 309 грн. |
Tramontina Plenus Light Grey Chef 178 мм (23426/137) PlenusLightGreyChef17 | 209 грн. |
Tramontina 23426/137 | 199 грн. |
Ніж Chef Tramontina Plenus Light Grey 178 мм (23426/137) | 210 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Tramontina Plenus 23426/137
Ціни на Tramontina Plenus 23426/137 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23426/137 | від 199 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/167 | від 200 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/107 | від 159 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →