Кухонний ніж Tramontina Athus 23084/107
Tramontina Athus 23084/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23084/107
Усі ціни 13 →Кухонный нож Tramontina Athus 23084/107 (6188411) | 264 грн. |
Нож Tramontina Athus 23084/107 | 232 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS black кухонный 178мм инд.блистер (23084/107) 23084/10 | 460 грн. |
Tramontina ATHUS Black кухонний 178мм (23084/107) 23084/107 | 264 грн. |
TRAMONTINA Нож Athus Black (23084/107) 23084/107 | 309 грн. |
ще 8 пропозицій
Колірні варіанти:
- Модель 23084/107 чорний
- Модель 23084/187 — білий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →