Умивальник Simas Arcade AR 864 900 мм
Фото 3 |
Simas Arcade AR 864 900 мм1050 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Arcade AR 864 900 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна Simas Arcade 90 см AR864 | 18 419 грн. |
Раковина підвісна Simas Arcade 89,5 х 56 см AR864 | 16 940 грн. |
Раковина Simas Arcade (AR864) | 18 419 грн. |
Умивальник Simas Arcade 90x56 см, білий (AR864) AR864 | 19 390 грн. |
Умывальник подвесной Simas Arcade 90x56 AR864 | 23 925 грн. |
Раковина керамічна 90 см Simas Arcade (AR 864) | 15 805 грн. |
Модификації Simas Arcade AR 864
Ціни на Simas Arcade AR 864 |
---|---|---|---|---|
Simas Arcade AR 864 900 мм | від 15 805 грн. | 6 пропозицій | ||
Simas Arcade AR 874 1050 мм | від 18 600 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →