Умивальник ArtCeram La Ciotola LCL001 460 мм
ArtCeram La Ciotola LCL001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram La Ciotola LCL001 460 мм
Раковина накладна ArtCeram La Ciotola 46 LCL001 01; 00 | 7 142 грн. |
Раковина керамічна 46 см Artceram La Ciotola, white glossy (LCL001 01; 00) | 8 800 грн. |
Керамічна раковина 46 см Artceram La Ciotola, white glossy (LCL001 01; 00) | 11 981 грн. |
Раковина-чаша ArtCeram La Ciotola 46 LCL001 01; 00 | 11 340 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →