Умивальник ArtCeram Quadro QUL003 650 мм
ArtCeram Quadro QUL003 500 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Quadro QUL003 650 мм
Раковина керамічна 65 см Artceram Quadro, white glossy (QUL003 01; 00) | 7 054 грн. |
Art Ceram Quadro 65x48 QUL003 | 12 751 грн. |
Керамічна раковина 65 см Artceram Quadro, white glossy (QUL003 01; 00) QUL | 12 205 грн. |
Умивальник підвісний Artceram QUADRO 65х48 (QUL003 01; 00) | 10 537 грн. |
Раковина керамічна 65 см Artceram Quadro, white glossy/cementina (QUL003 0 | 12 928 грн. |
Модификації ArtCeram Quadro QUL003
Ціни на ArtCeram Quadro QUL003 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Quadro QUL002 500 мм | від 6 435 грн. | 7 пропозицій | ||
ArtCeram Quadro QUL003 650 мм | від 7 054 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →