Умивальник ArtCeram Plettro PTL001 600 мм
ArtCeram Plettro PTL001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Plettro PTL001 600 мм
Раковина-чаша ArtCeram Plettro PTL001 01; 00 | 5 866 грн. |
Раковина керамічна 60 см Artceram Plettro, white glossy (PTL001 01; 00) | 5 692 грн. |
Керамічна раковина 60 см Artceram Plettro, white glossy (PTL001 01; 00) PT | 9 860 грн. |
Раковина-чаша ArtCeram Plettro PTL001 01; 00 | 9 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →