Ноутбук Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY [G513QY-SG15.R96800]
Відео 11Фото 25 | від 51 199 до 56 772 грн. Порівняти ціни 8 →2021 рікROG Strixігровийавтономний+165 ГцдискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкабез камериCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:15.6 ", 2560x1440 (16:9) Процесор:Ryzen 9, 5980HX, 3.3 ГГц Відеокарта:RX 6800M ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY 8
Характеристики
Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY [G513QY-SG15.R96800] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY [G513QY-SG15.R96800]
Сортувати
ASUS ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY (G513QY-SG15.R96800) | 51 199 грн. |
Ноутбук Asus Rog Strix G15 G513QY Advantage Edition (G513QY-SG15.R96800) R | 52 319 грн. |
Ноутбук Asus Rog Strix G15 G513QY Advantage Edition (G513QY-SG15.R96800) R | 51 717 грн. |
ASUS ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY (G513QY-SG15.R96800) Refurbish | 52 168 грн. |
Ноутбук ASUS ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY (G513QY-SG15.R96800) G | 51 459 грн. |
ASUS ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY (G513QY-SG15.R96800) | 51 199 грн. |
Ноутбук 15.6" Asus ROG Strix G15 G513QY Advantage Edition (G513QY-SG15.R96 | 56 772 грн. |
Закрити
Цена, производительность, очень шустрый SSD от Samsung (3150/2150), время автономной работы (8 часов при 40% яркости), динамики, экран, компактность. Отсутствие MUX-переключателя, высокие температуры CPU (90 градусов в среднем), очень и очень хорошо собирает ваши отпечатки, которые тяжело вытереть (на фото будет видно). Артур Ступак: користуюся Asus ROG Strix G15 Advantage Edition G513QY менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо
Ноутбук с первых же секунд оправдывает все ваши ожидания за свою цену, которая для таких характеристик совершенно приемлемая и одна из самых низких в странах Европы.