Відеокарта Asus GeForce GTX 1650 DUAL OC EVO
Фото 9 |
Asus GeForce GTX 1650 DUAL OC EVO 4 ГБ / 1620 МГц4 ГБ / 1785 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce GTX 1650 DUAL OC EVO
Усі ціни 54 →Відеокарта ASUS GeForce GTX 1650 DUAL EVO (DUAL-GTX1650-O4GD6-P-EVO) DUAL- | 6 999 грн. |
Asus GeForce GTX 1650 Dual EVO OC 4096MB (DUAL-GTX1650-O4GD6-P-EVO) DUAL-G | 6 709 грн. |
Відеокарта GF GTX 1650 4GB GDDR6 Dual EVO OC D6 Asus (DUAL-GTX1650-O4GD6-P | 6 754 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 DUAL (90YV0EZD-M0NA00) 90YV0EZD | 7 029 грн. |
ASUS GeForce GTX1650 4096Mb DUAL OC D6 P EVO DUAL-GTX1650-O4GD6-P-EVO | 7 029 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Asus GeForce GTX 1650 DUAL OC EVO
Ціни на Asus GeForce GTX 1650 DUAL OC EVO |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce GTX 1650 DUAL EVO | від 6 741 грн. | 18 пропозицій | ||
Asus GeForce GTX 1650 DUAL OC EVO | від 6 297 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →