Відеокарта Asus GeForce GT 1030 PH-GT1030-O2G
Відео 4Фото 5 |
Asus GeForce GT 1030 PH-GT1030-O2G |
|
Повнорозмірна відеокарта початкового рівня з графічною пам'яттю GDDR5 об'ємом 2 Гб і двослотовою системою активного охолодження. Виробником позиціонується як доступне рішення з підтримкою API DirectX12/OpenGL 4.6 і підтримкою виводу зображення високого/надвисокого роздільна здатність (до 4096x2160). Підійде для установки в персональні комп'ютери з центральними процесорами, позбавленого вбудованого відеоядра.
3D-продуктивність цієї моделі, істотно перевершує ту, що здатні показати вбудований у процесор GPU. Це дає можливість використовувати відеокарту Asus GeForce GT 1030 PH-GT1030-O2G як бюджетне ігрове рішення, яке здатне забезпечити прийнятний фреймрейт в більшості ігрових проєктах 2015-2017 років при роздільній здатності 1920х1080 і середньо-низьких налаштуваннях якості графіки.
Порівняно компактні розміри (довжина 18,4 см) і низький рівень тепловиділення дозволяє використовувати цю модель в невеликих корпусах формату Mini Tower. Зовсім не вимоглива до блоків живлення, без проблем працює з бюджетними моделями потужністю 300 Вт. Обладнана цифровими інтерфейсними портами Dual Link DVI і HDMI v2.0b, що дозволяють повноцінно працювати з WQHD/4K-моніторами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce GT 1030 PH-GT1030-O2G
Усі ціни 63 →Відеокарта ASUS Phoenix GeForce GT 1030 OC edition 2GB GDDR5 PH-GT1030-O2G | 3 599 грн. |
Asus GeForce GT 1030 Phoenix OC 2048MB (PH-GT1030-O2G) PH-GT1030-O2G | 3 529 грн. |
Відеокарта GF GT 1030 2GB GDDR5 Phoenix OC Asus (PH-GT1030-O2G) PH-GT1030- | 3 549 грн. |
ASUS GeForce GT1030 (PH-GT1030-O2G) | 3 820 грн. |
Відеокарта Asus GeForce GT 1030 Phoenix OC 2GB GDDR5 (PH-GT1030-O2G) | 3 687 грн. |
0 0 4 1 |
брав для amd a8 5600k дешева, тягне роблокс, не потрібно додаткове живлення дизайн Max: |
Доброго дня я хочу купити новий монітор 2к дозволу на вашому сайті написано що відеокарта максимум підтримує 4к але на деяких інших написано максимальний дозвіл тільки 1920х1200 я хочу все ж таки дізнатися яке у неї максимальне дозвіл заздалегідь дякую! А і так само я підключатиму монітор по hdmi низька ціна невпевнений на рахунок дозволу 4к |
Якщо тільки для танків, то і т.д. то відмінний варіант, на високих налаштуваннях цілком прийнятний фпс. У відьмаку 3 у fullHD на середніх у Велені 30 і вище фпс, у Новиграді падає до 20. Вдалося Metro exodus запустити, у fullHD можна грати якщо терпіти просідання фпс, на просто HD вже краще. Тиха, холодна, здивувала продуктивністю Та загалом не знайдено. користуюся Asus GeForce GT 1030 PH-GT1030-O2G місяць і більше |
Діти Паскаля
Відеокарта GeForce GT 1030 — новітній і наймолодший представник 10-серії NVIDIA. В своє розпорядження вона отримала 384 мікроядра; стільки ж було у попередниці GT 730. Але нові мікроядра архітектури Pascal аж удвічі потужніший, ніж старі Kepler.
Тиша та гладь
Більшість модифікацій GT 1030 оснащені або пасивним радіатором, або маленьким гучним вентилятором, тоді як ASUS Phoenix має відносно тихий 8-см пропелер. Завдяки цьому вона здатна тривалий час працювати у режимі авторозгону NVIDIA Boost, не скидаючи частоти через перегріву.
Несподіваний результат
Ігрові можливості GT 1030, як для відеокарти за $80, вражають. Вона дозволяє запускати «Відьмака 3», одну з самих ресурсоємних ігор сучасності, на FullHD-роздільній здатності при стабільних 40 СЕК. А в WoT, Dota і CSGO на ній можна ганяти взагалі на ультрах. Купивши GT 1030 як тимчасове рішення в очікуванні зниження цін на більш потужні відеокарти, цілком можливо, ви не захочете з нею розлучатися найближчий рік-два.