Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual SSD OC 8GB
Фото 15 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual SSD OC 8GB |
|
Особливість Dual GeForce RTX 4060 Ti SSD – слот M.2 у спеціальному вирізі на звороті відеокарти, призначений для встановлення SSD-накопичувача NVMe типорозміру 2280.
Незважаючи на те, що RTX 4060 Ti є графічним процесором, сумісним із шиною стандарту PCI-E 4.0, якщо і материнська плата та накопичувач NVMe у системі підтримують стандарт PCI-E 5.0, накопичувач працюватиме на повній швидкості PCI-E 5.0.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual SSD OC 8GB
Усі ціни 54 →Відеокарта ASUS Nvidia GeForce DUAL-RTX4060TI-O8G-SSD | 21 549 грн. |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual SSD OC 8192MB (DUAL-RTX4060TI-O8G-SSD) DUAL- | 17 699 грн. |
Відеокарта GF RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 Dual OC SSD Asus (DUAL-RTX4060TI-O8G-S | 18 345 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 DUAL OC SSD DUAL-RTX4060TI-O | 19 969 грн. |
Відеокарта Asus DUAL-RTX4060TI-O8G-SSD | 18 647 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →