Відеокарта Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR
Відео 5Фото 16 |
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR 12 ГБ / 1807 МГц12 ГБ / 1867 МГц |
|
Відносно компактна відеокарта середнього рівня створена на основі прогресивної графічної мікроархітектури Nvidia Ampere. При цьому модель одягнена в корпус довжиною 200 мм і товщиною в два слоти, в якому знайшлося місце для ефективної системи охолодження на два вентилятори. Але почнемо із «серця» відеокарти Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR, в якості якого виступає графічний процесор Nvidia GA106.
Підтримку йому забезпечують відразу 12 ГБ пам'яті типу GDDR6 із шиною передачі даних 192 біт. Карта виконана по 8-нм техпроцесу та працює в частотному діапазоні до 1807 МГц. В наявності також покращені RT- та тензорні ядра, які забезпечують апаратну підтримку технології Real-Time Ray Tracing та фірмове інтелектуальне масштабування DLSS. Модель здатна підтримувати комфортну частоту кадрів при високих або навіть максимальних налаштуваннях графіки у всіх популярних комп'ютерних іграх, випущених аж до 2022 року. Двослотова система охолодження з тепловими трубками та пилозахищеними вентиляторами Axial-tech з подовженими лопатями забезпечує ефективне відведення тепла від карти. Міцна алюмінієва пластина на звороті моделі запобігає вигину друкованої плати. Пристрій має вбудовану систему підсвічування і легко поміщається у невеликі корпуси Mini Tower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR
Усі ціни 27 →Відеокарта Asus Nvidia GeForce DUAL-RTX3060-12G-V2 | 13 592 грн. |
Видеокарта Asus Nvidia GeForce DUAL-RTX3060-12G-V2 | 13 463 грн. |
Видеокарта Asus GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 Dual V2 (DUAL-RTX3060-12G-V2) | 13 728 грн. |
Відеокарта ASUS RTX 3060 Dual V2 (DUAL-RTX3060-12G-V2) DUAL-RTX3060-12G-V2 | 13 959 грн. |
Видеокарта Asus DUAL-RTX3060-12G-V2 | 12 999 грн. |
0 0 1 4 |
Те, що я сам усе зібрав і все запустилося. |
Купував у enko, карта маленька, на вигляд приємна.
Встановивши в корпус середнього продування, на стандартних налаштуваннях карта в Metro Exodus прогрівалася до 73 градусів максимум. Зробивши андервольтинг (потужність карти не впала): 1890 mhz і 0.868v, тепер максимум 65 градусів, у більш легких іграх типу CS2 до 60. новим RTX в магазин) Особливо я не чую карту, інші звуки (від БП там, кулерів) перебивають її, навіть якщо вона шумить, при чому навіть коли її кулери крутилися на 80%. Писку дросселів теж не помічаю. Пам'ять потрапила від самсунг. Потужна
12 гб відеопам'яті Відносно холодна Маленька Фірмовий софт від асуса може бути корисним Завищений вольтаж із заводу Дмитро: користуюся Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR кілька місяців |
Чудова картка за такі гроші. Температури не вищі за 70 градусів. Ще й пам'ять від samsung. кому як та мені понравилась невеличка підсвітка трохи шумна але є фан стоп тому до 50 градусів тиша Володимир : користуюся Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR кілька місяців |
Модификації Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR
Ціни на Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 LHR | від 12 973 грн. | 27 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHR | від 12 723 грн. | 61 пропозиція |
Взявши ще років 2 тому. Але чомусь повівся на 12 гб.
Але в цілому ок карта. За свої гроші чудово справляється.
Танки, дота, кс, гта, відьмак, все йде чудово. Також вистачає потужності все це виводити в гарну картину на 2 монитор і стримувати одночасно. Тому я рад.