Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2550 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO
Усі ціни 37 →Asus Dual GeForce RTX 4070 SUPER EVO 12228MB (DUAL-RTX4070S-12G-EVO) DUAL- | 30 859 грн. |
Відеокарта GF RTX 4070 Super 12GB GDDR6X Dual Evo Asus (DUAL-RTX4070S-12G- | 31 439 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X EVO DUAL-RTX4070S-12G-EVO (90 | 30 859 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X EVO DUAL-RTX4070S-12G-E | 30 859 грн. |
Видеокарта Asus DUAL-RTX4070S-12G-EVO Ua | 29 220 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO | від 28 498 грн. | 38 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC | від 25 797 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →