Неттоп Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010
Відео 3Фото 4 | від 19 972 до 51 830 грн. Порівняти ціни 49 →Проц:Core i3, 13100T, 2.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MFF 4
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010
Сортувати
Cистемний блок DELL OptiPlex 7010 MFF (N003O7010MFF) | 28 096 грн. |
Неттоп Dell OptiPlex 7010 mff (n003o7010mffubu) | 21 614 грн. |
Cистемний блок DELL OptiPlex 7010 MFF (N003O7010MFF) | 28 096 грн. |
Неттоп DELL OptiPlex 7010 MFF, Intel i3-13100T, 8GB, F256GB, UMA, WiFi, кл | 20 678 грн. |
Неттоп DELL OptiPlex 7010 MFF (N003O7010MFFUBU) N003O7010MFFUBU | 20 307 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо