Материнська плата Asus ROG CROSSHAIR VIII HERO WI-FI
Відео 10Фото 6 |
Топова материнська плата преміального рівня на основі флагманського чипсета 2019 року AMD X570. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для створення ультимативних ігрових конфігурацій. Є відмінною платформою для оверклокерських експериментів. Підтримує процесори лінійки Ryzen 3/5/7/9 2-го і 3-го покоління (ядра Picasso, Matisse, Pinnacle Ridge). Обладнана 16-фазною підсистемою живлення CPU VRM з радіаторами, здатною справлятись з серйозним розгоном процесора і оперативної пам'яті.
Підтримує нову специфікацію високошвидкісного системного інтерфейсу PCI-E Gen4, відрізняється від попередньої версії подвоєною пропускною здатністю. Завдяки виведенню на текстоліт кнопки Reset і Start, індикатор POST-кодів і перемикача BIOS Flashback, материнська плата Asus ROG CROSSHAIR VIII HERO WI-FI чудово пристосована для роботи на відкритому стенді і підійде для повноцінних аматорських та професійних бенчмаркінгових сесій.
Важливою перевагою цієї моделі стало наявність бездротового модуля Intel Wi-Fi 6 AX200 (Dual Band, 802.11 ax), підтримка Bluetooth 5.0 і двох швидкісних контролерів кабельних з'єднань 2.5 GbE + 1GbE. Можлива установка 128 Гб оперативної пам'яті DDR4 в конфігурації 4х32 Гб. За вивід звуку відповідає флагманський 8-канальний HDA-кодек SupremeFX з 10-канальний ЦАП ESS ES9023P Hi-Fi-класу.
Купити Asus ROG CROSSHAIR VIII HERO WI-FI
Усі ціни 6 →Материнская плата Asus ROG CROSSHAIR VIII HERO WiFi ROG CROSSHAIR VIII HER | 20 283 грн. |
Материнська плата Asus ROG CROSSHAIR VIII Hero X570 Wi-Fi (90MB10T0-M0EAY0 | 20 787 грн. |
Asus ROG CROSSHAIR VIII Hero X570 Wi-Fi (90MB10T0-M0EAY0) | 20 280 грн. |
Asus ROG CROSSHAIR VIII Hero X570 Wi-Fi (90MB10T0-M0EAY0) | 20 787 грн. |
Asus ROG CROSSHAIR VIII Hero X570 Wi-Fi (90MB10T0-M0EAY0) | 21 294 грн. |
Материнська плата Asus ROG CROSSHAIR VIII HERO WiFi | 20 277 грн. |