Газовий котел Atem Zhytomyr-10 KS-G-010 SN 10 кВт
19 740 грн. Купити! Котел газовий+колонка АТЕМ Житомир-10 КС-Г-010СНМаркетплейс: Rozetka.ua Експрес ТермЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Atem Zhytomyr-10 KS-G-010 SN 10 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 126 мм
Всі характеристики
Характеристики Zhytomyr-10 KS-G-010 SN
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Atem Zhytomyr-10 KS-G-010 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-10 KS-G-010 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-10 KS-G-007 SN 7 кВт | від 18 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-010 SN 10 кВт | від 19 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-012 SN 12 кВт | від 20 482 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-015 SN 16 кВт | від 21 026 грн. | 1 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-10 KS-G-020 SN 22.5 кВт | від 24 736 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →