Бойлер Atlantic OPro Slim PC 50
Відео 1Фото 10 |
Atlantic OPro Slim PC 50 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic OPro Slim PC 50
Усі ціни 45 →Atlantic Atlantic O'Pro Slim PC 50 841179 | 5 099 грн. |
Atlantic O'PRO Slim PC 50 841179 | 5 099 грн. |
Atlantic Atlantic O'PRO Slim PC 50 | 5 099 грн. |
Водонагрівач Atlantic O’Pro Slim PC 50 (841179) | 5 099 грн. |
Бойлер Atlantic Opro Slim PC 50 л 841179 | 5 099 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Atlantic OPro Slim PC 50
Ціни на Atlantic OPro Slim PC 50 |
---|---|---|---|---|
Atlantic OPro Slim PC 30 | від 4 613 грн. | 44 пропозиції | ||
Atlantic OPro Slim PC 50 | від 4 830 грн. | 45 пропозицій | ||
Atlantic OPro Slim PC 75 | від 5 550 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →