Бойлер Atlantic CWH 100 N4
Відео 1Фото 2 |
Atlantic CWH 100 N4 80 л100 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic CWH 100 N4
Усі ціни 26 →Atlantic Atlantic Combi O'Pro CWH 100 D400-2-B | 11 509 грн. |
Atlantic O'PRO Combi CWH 100 D400-2-B 864026 | 11 509 грн. |
Atlantic Atlantic O'PRO Combi CWH 100 D400-2-B | 11 509 грн. |
Комбінований водонагрівач Atlantic CWH 100 D400-2-B (Combi)(864026) | 11 509 грн. |
Бойлер комбінований Atlantic Cwh 100 D400-2-B (864026) 864026 | 11 509 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Якщо заводський брак, гарантія, можна сказати, не діє! Літраж! Ще не встигли включити в мережу, як почало текти днище ... за гарантією "роблять мізки" вже 3 місяці. Не знаю, як він в експлуатації (не довелося перевірити), але якщо щось, ми і не сподіваємося вже обміняти. рекомендую не купувати |
Додати відгук
Модификації Atlantic CWH 100 N4
Ціни на Atlantic CWH 100 N4 |
---|---|---|---|---|
Atlantic CWH 80 N4 | від 9 859 грн. | 25 пропозицій | ||
Atlantic CWH 100 N4 | від 11 007 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →