Бойлер Gorenje TG 50 NG
Відео 25 |
Gorenje TG 50 NG |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje TG 50 NG
Усі ціни 9 →Водонагрівач Gorenje TG50NGV9 | 4 600 грн. |
Водонагрівач Gorenje TG 50NGV9 | 4 755 грн. |
Водонагреватель GORENJE TG50NGV9 | 6 880 грн. |
GORENJE TG50NGV9 | 4 899 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje TG50NGV9 | 4 925 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Gorenje TG 50 NG
Ціни на Gorenje TG 50 NG |
---|---|---|---|---|
Gorenje TG 50 NG | від 4 600 грн. | 9 пропозицій | ||
Gorenje TG 80 NG | від 5 290 грн. | 11 пропозицій | ||
Gorenje TG 100 NG | від 5 790 грн. | 6 пропозицій | ||
Gorenje TG 200 NG | від 12 075 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →