Бойлер Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B
Відео 26Фото 2 |
Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B |
|
Електричний накопичувальний водонагрівач в класичному бочковидному виконанні, оснащений занурювальним Теном підвищеної потужності на 2.5 кВт. » Мокрий " нагрівач забезпечує підготовку повного об'єму гарячої води з температурою близько 50 °С всього за 66 хв. Максимальна температура нагріву води в бойлері становить 65 °С. візуально контролювати її можна за показаннями стрілочного термометра на лицьовій панелі корпусу пристрою (без розмітки мірної шкали).
Управління інтенсивністю нагріву у Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B реалізовано за допомогою механічного регулятора потужності. У розпорядження моделі надійшов бак об'ємом 50 л зі склокерамічним покриттям внутрішніх стінок. Для зменшення втрат тепла в ньому використовується якісна пінополіуретанова ізоляція. Щоб уникнути утворення вогнищ іржі водонагрівач має систему антикорозійного захисту O'pro, яка також знижує витрату магнієвого анода. Бойлер підлягає виключно вертикальному способу монтажу на стіну. Підводка труб до моделі виконана знизу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B
Усі ціни 48 →Atlantic Atlantic O'Pro Profi VM 50 D400-1-M 841234 | 5 299 грн. |
Atlantic O'ProP VM 050 D400-1-M 841234 | 5 299 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Atlantic OPRO TURBO VM 050 D400-2-B | 5 720 грн. |
Atlantic Atlantic O'Pro Turbo VM 050 D400-2-B | 6 579 грн. |
Водонагрівач Atlantic O'pro Profi VM 050 D400-1-M (841234) | 5 299 грн. |
Модификації Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B
Ціни на Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B |
---|---|---|---|---|
Atlantic OPro Turbo VM 050 D400-2-B | від 4 999 грн. | 48 пропозицій | ||
Atlantic OPro Turbo VM 080 D400-2-B | від 6 068 грн. | 69 пропозицій | ||
Atlantic OPro Turbo VM 100 D400-2-B | від 6 870 грн. | 45 пропозицій |