Велосипед Author Solution 27.5 2023 frame 15 (2023095)
Author Solution 27.5 2023 frame 15 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Solution 27.5 2023 frame 15
Author Solution 27,5 2023 (15, сріблястий (салатовий) // салатовий) 202309 | 25 364 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Solution 27.5", рама 15", сріблястий (са | 30 600 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Solution 27.5", рама 15", серебристый (с | 30 600 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Solution 27.5" рама S (2023) Серый 2023095 | 30 600 грн. |
Модификації Author Solution 27.5 2023 frame 15
Ціни на Author Solution 27.5 2023 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Author Solution 27.5 2023 frame 15 | від 25 364 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Solution 27.5 2023 frame 17 | від 25 364 грн. | 8 пропозицій | ||
Author Solution 27.5 2023 frame 19 | від 25 364 грн. | 5 пропозицій |