Велосипед Author A-Matrix 24 2023
Author A-Matrix 24 2023 A-Matrix (гірські прості)дуже легкий |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author A-Matrix 24 2023
Author A-Matrix 24 2023 (сріблястий // неоново помаранчевий) 2023029 | 15 300 грн. |
Author A-Matrix 24 2023 (сріблястий // неоново помаранчевий) 2023028 | 15 300 грн. |
Author A-Matrix 24 2023 (блакитний // темно синій) 2023028 | 15 300 грн. |
Author A-Matrix 24 2023 (блакитний // темно синій) 2023028 | 15 300 грн. |