Велосипед Author A-Matrix 26 2023
Фото 4 |
Author A-Matrix 26 2023 A-Matrix (гірські прості)дуже легкий |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author A-Matrix 26 2023
Усі ціни 26 →Author A-Matrix 26 2023 (помаранчевий // блакитний) 2023032 | 14 900 грн. |
Author A-Matrix 26 2023 (помаранчевий // блакитний) 2023032 | 14 900 грн. |
Велосипед Author 2023 A-Matrix 26, рама 13.5 червоний/чорний (2023033) | 17 401 грн. |
Велосипед Author 2023 A-Matrix 26, рама 13.5 красный/черный (2023033) | 17 401 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR A-Matrix 26" рама 13,5" XS (2023) Черный 2023035 | 17 400 грн. |
ще 20 пропозицій