Велосипед Author Impulse ASL 29 2023 frame 18 (2023172)
Author Impulse ASL 29 2023 frame 18 рама 16"рама 18" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Impulse ASL 29 2023 frame 18
Author Impulse ASL 29 2023 (18, білий-голубий) 2023172 | 20 502 грн. |
Велосипед Author 2023 Impulse Asl 29, рама 18 білий/блакитний (2023172) | 24 121 грн. |
Велосипед Author 2023 Impulse Asl 29, рама 18 белый/голубой (2023172) | 24 121 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Impulse ASL 29" рама M (2023) Белый 2023172 | 24 120 грн. |
Модификації Author Impulse ASL 29 2023 frame 18
Ціни на Author Impulse ASL 29 2023 frame 18 |
---|---|---|---|---|
Author Impulse ASL 29 2023 frame 16 | від 20 502 грн. | 2 пропозиції | ||
Author Impulse ASL 29 2023 frame 18 | від 20 502 грн. | 5 пропозицій |