Велосипед Author Outset 26 2023 frame 15 (2023049)
Фото 3 |
Author Outset 26 2023 frame 15 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Outset 26 2023 frame 15
Author Outset 26 2023 (15, сірий // неоновий жовтий) 2023049 | 15 912 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Outset 26", рама 15", сірий/неоново-жовт | 19 200 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Outset 26", рама 15", серый/неоново-желт | 19 200 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Outset 26" рама S (2023) Серый 2023049 | 19 200 грн. |
Модификації Author Outset 26 2023 frame 15
Ціни на Author Outset 26 2023 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Author Outset 26 2023 frame 15 | від 15 912 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Outset 26 2023 frame 17 | від 15 912 грн. | 15 пропозицій | ||
Author Outset 26 2023 frame 19 | від 15 912 грн. | 16 пропозицій |