Велосипед Author Ronin 2023 frame 52 (2023266)
Author Ronin 2023 frame 52 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Ronin 2023 frame 52
Author Ronin 2023 (52см, сріблястий) 2023266 | 53 380 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Ronin, рама 52 см, сріблястий (2023266) | 65 600 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Ronin, рама 52 см, серебристый (2023266) | 65 600 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Ronin, рама S (2023) Серебристый 2023266 | 65 600 грн. |
Модификації Author Ronin 2023 frame 52
Ціни на Author Ronin 2023 frame 52 |
---|---|---|---|---|
Author Ronin 2023 frame 50 | від 53 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Ronin 2023 frame 52 | від 53 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Ronin 2023 frame 54 | від 53 380 грн. | 3 пропозиції | ||
Author Ronin 2023 frame 56 | від 53 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Author Ronin 2023 frame 58 | від 53 380 грн. | 5 пропозицій |