Велосипед Author Thema 28 2023 frame 19
Author Thema 28 2023 frame 19 рама 17"рама 19" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Thema 28 2023 frame 19
Усі ціни 10 →Author Thema 28 2023 (19, сріблястий // фіолетовий) 2023142 | 14 620 грн. |
Author Thema 28 2023 (19, сріблястий // фіолетовий) 2023142 | 14 620 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Thema 28", рама 19", білий/червоний (202 | 17 201 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Thema 28", рама 19", белый/красный (2023 | 17 201 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Thema 28" рама M (2023) Белый 2023144 | 14 620 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Author Thema 28 2023 frame 19
Ціни на Author Thema 28 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Author Thema 28 2023 frame 17 | від 14 620 грн. | 10 пропозицій | ||
Author Thema 28 2023 frame 19 | від 14 620 грн. | 10 пропозицій |