Велосипед Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame S (A62411A 00915)
Фото 4 |
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame S
Merida Big.Nine 60 29 2024 (S,MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00915 | 33 280 грн. |
Велосипед 29" Merida BIG.NINE 60 (2024) matt dark silver S (151-168 cm) A6 | 33 280 грн. |
Merida Big.Nine 60 2024 (S, MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00915 | 33 280 грн. |
Merida Big.Nine 60 2024 (S, MATT DARK SILVER(SILVER)) A62411A 00915 | 33 280 грн. |
Модификації Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame S
Ціни на Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame S |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame L | від 33 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame M | від 33 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame S | від 33 280 грн. | 5 пропозицій | ||
Merida Big.Nine 60-3x 2024 frame XL | від 33 280 грн. | 10 пропозицій |