Велосипед Author A-Matrix 26 2021
Відео 3Фото 4 |
Author A-Matrix 26 2021 A-Matrix (гірські прості)дуже легкий |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author A-Matrix 26 2021
Усі ціни 6 →Author A-Matrix 26 2021 (13,5", червоний-чорний) 2021033 | 14 900 грн. |
Author A-Matrix 26 2021 (13,5", червоний-чорний) 2021033 | 15 300 грн. |
Author A-Matrix 26 2021 (13,5", бiлий-сiрий) 2021034 | 14 900 грн. |
Author A-Matrix 26 2021 (13,5", чорний-салатовий) 2021035 | 14 900 грн. |
Author A-Matrix 26 2021 (13,5", білий-сірий) 2021034 | 15 300 грн. |
Author A-Matrix 26 2021 (13,5", чорний-салатовий) 2021035 | 15 300 грн. |
Відеоогляди