Кондиціонер AUX Multi Split M4-36LCLH 105 м² на 4 блоки(ів)
AUX Multi Split M4-36LCLH 105 м²
на 4 блоки(ів)
41 м²
на 2 блоки(ів)
53 м² на 2 блоки(ів)
62 м² на 3 блоки(ів)
79 м² на 3 блоки(ів)
105 м² на 4 блоки(ів)
120 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:105 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:3950/3150 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Multi Split M4-36LCLH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AUX Multi Split M4-36LCLH
Ціни на AUX Multi Split M4-36LCLH |
---|---|---|---|---|
AUX Multi Split M2-14LCLH 41 м² на 2 блоки(ів) | від 36 280 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Multi Split M2-18LCLH 53 м² на 2 блоки(ів) | від 41 600 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Multi Split M3-21LCLH 62 м² на 3 блоки(ів) | від 51 200 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Multi Split M3-27LCLH 79 м² на 3 блоки(ів) | від 56 000 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Multi Split M4-36LCLH 105 м² на 4 блоки(ів) | від 78 720 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Multi Split M5-42LCLH 120 м² на 5 блоки(ів) | від 85 360 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →