Кондиціонер AUX AMWM-H07/4R3(JA) 20 м²
Фото 3 |
AUX AMWM-H07/4R3(JA) 20 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики AMWM-H07/4R3(JA)
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX AMWM-H07/4R3(JA) 20 м²
Внутрішній блок мультиспліт-системи AUX AMWM-H07/4R3(JA) | 6 507 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи AUX AMWM-H07/4R3(JA) | 6 507 грн. |
Модификації AUX AMWM-H07/4R3(JA)
Ціни на AUX AMWM-H07/4R3(JA) |
---|---|---|---|---|
AUX AMWM-H07/4R3(JA) 20 м² | від 6 507 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX AMWM-H09/4R3(JA) 25 м² | від 6 874 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX AMWM-H12/4R3(JA) 35 м² | від 7 607 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →