Кондиціонер AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI 25 м²
Фото 15 |
AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI 25 м²
25 м²35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:800/850 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Anti-Fungus – функція продування внутрішнього блоку за спеціальним алгоритмом – не залишає жодних шансів цвілі, мікробам та вологості.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI 25 м²
Усі ціни 9 →Кондиціонер AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI | 19 700 грн. |
Кондиціонер AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI | 19 650 грн. |
Кондиціонер AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI | 19 700 грн. |
Кондиционер AUX HALO ASW/AS-H09HER3DI Black mirror | 21 999 грн. |
Кондиционер AUX ASW/AS-H09HER3DI | 21 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI
Ціни на AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI |
---|---|---|---|---|
AUX Halo Inverter ASW/AS-H09HER3DI 25 м² | від 19 650 грн. | 9 пропозицій | ||
AUX Halo Inverter ASW/AS-H12HER3DI 35 м² | від 20 700 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →