Кондиціонер AUX ASW-H24A4-DI 70 м²
AUX ASW-H24A4-DI 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2180/2020 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASW-H24A4-DI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX ASW-H24A4-DI 70 м²
Спліт-система AUX ASW-H24A4-DI | 22 500 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H24A4-DI | 19 180 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H24A4-DI | 22 520 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H24A4-DI ION | 28 450 грн. |
Модификації AUX ASW-H24A4-DI
Ціни на AUX ASW-H24A4-DI |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H09A4-DI ION 25 м² | від 9 184 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H12A4-DI ION 35 м² | від 12 470 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H18A4-DI 51 м² | від 14 231 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H24A4-DI 70 м² | від 19 180 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →