Кондиціонер AUX Q-Smart Plus AUX-24QC 70 м²
Відео 1Фото 13 |
AUX Q-Smart Plus AUX-24QC 70 м²
2023 рікQ-Smart (Wi-Fi, UV-лампа, іонізатор, інвертор)іонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильний морозA++УФ-лампа
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:2200/2200 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Q-Smart Plus AUX-24QC
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AUX Q-Smart Plus AUX-24QC
Ціни на AUX Q-Smart Plus AUX-24QC |
---|---|---|---|---|
AUX Q-Smart Plus AUX-09QC 25 м² | від 22 120 грн. | 7 пропозицій | ||
AUX Q-Smart Plus AUX-12QC 35 м² | від 24 220 грн. | 5 пропозицій | ||
AUX Q-Smart Plus AUX-18QC 50 м² | від 33 600 грн. | 6 пропозицій | ||
AUX Q-Smart Plus AUX-24QC 70 м² | від 42 480 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →