Кондиціонер AUX ASW-H09A4/FAR1 26 м²
AUX ASW-H09A4/FAR1 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -8 °C
Споживання:825/748 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASW-H09A4/FAR1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX ASW-H09A4/FAR1 26 м²
Усі ціни 7 →Спліт-система AUX ASW-H09B4/FAR1 | 8 018 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H09A4/FAR1 | 7 590 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H09A4/FAR1 | 10 000 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H09A4/FAR1 | 10 500 грн. |
Кондиционер AUX FREEDOM ASW-H09A4/FAR1 | 11 999 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H09A4/FAR1 | 9 990 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H09B4/FAR1 | 8 024 грн. |
Модификації AUX ASW-H09A4/FAR1
Ціни на AUX ASW-H09A4/FAR1 |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H07B4/FAR1 21 м² | від 10 999 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ASW-H09A4/FAR1 26 м² | від 7 590 грн. | 7 пропозицій | ||
AUX ASW-H12A4/FAR1 35 м² | від 10 468 грн. | 22 пропозиції | ||
AUX ASW-H18A4/FAR1 53 м² | від 13 702 грн. | 10 пропозицій | ||
AUX ASW-H24B4/FAR1 70 м² | від 17 090 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →