Кондиціонер AUX ASW-H12A4 ION 35 м²
Відео 2 |
Доступне пропозицію в полку спліт-систем домашнього та офісного формату, готових «прописатися» в приміщеннях «квадратурою» до 35 м². Темп роботи моделі задає традиційний компресор нєїнверторного типу, що розганяє по «жилах» системи фреон марки R410A. Кондиціонер працює на благо підтримки комфортного мікроклімату в приміщенні на охолодження, обігрів (при зовнішній температурі повітря до -10 °С), осушення надмірно вологого повітря і вентилювання повітряних потоків.
За годину крізь лопаті вентилятора у внутрішньому блоці AUX ASW-H12A4 ION проганяється під шість сотень «кубів» повітряних мас. На час нічного сну кондиціонер переходить в одноіменну режим служби тривалістю 7 годин, під час чого агрегат працює практично безшумно. У додаткових активах моделі є іонізатор повітря — генеруються їм іони з негативним зарядом притягують частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, підтримуючи свіжість повітря в приміщенні. Опціонально кондиціонер підлягає доукомплектації бездротовим адаптером Wi-Fi, завдяки чому доступ до налаштувань агрегатів відкривається з будь-якого куточка Земної кулі, оточений навколо «нитками» Всесвітньої павутини.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Модификації AUX ASW-H12A4 ION
Ціни на AUX ASW-H12A4 ION |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H07A4 ION 25 м² | від 8 041 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX ASW-H09A4 ION 25 м² | від 7 370 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX ASW-H12A4 ION 35 м² | від 11 500 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ASW-H18A4 52 м² | від 9 460 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX ASW-H24A4 70 м² | від 25 000 грн. | 2 пропозиції |