Кондиціонер AUX Free Match AM3-H21/4DR3 63 м² на 3 блоки(ів)
AUX Free Match AM3-H21/4DR3 63 м²
на 3 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:63 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1920/1780 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Free Match AM3-H21/4DR3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX Free Match AM3-H21/4DR3 63 м² на 3 блоки(ів)
Зовнішній блок мультиспліт-системи AUX AM3-H21/4DR3 | 36 752 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи AUX AM3-H21/4DR3 | 36 752 грн. |
Модификації AUX Free Match AM3-H21/4DR3
Ціни на AUX Free Match AM3-H21/4DR3 |
---|---|---|---|---|
AUX Free Match AM2-H14/4DR3 41 м² на 2 блоки(ів) | від 27 495 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX Free Match AM3-H21/4DR3 63 м² на 3 блоки(ів) | від 36 752 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX Free Match AM3-H27/4DR3 80 м² на 3 блоки(ів) | від 39 410 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →