Кондиціонер AUX ASW-H09B4/HER1 26 м²
Фото 5 |
AUX ASW-H09B4/HER1 26 м²
26 м²35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:809/693 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASW-H09B4/HER1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX ASW-H09B4/HER1 26 м²
Усі ціни 15 →Спліт-система AUX ASW-H09B4/HER1 Black | 18 000 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H09B4/HER1 Black mirror (Halo on/off) | 16 999 грн. |
Кондиціонер AUX ASW/AS-H09B4/HER1 White | 11 650 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H09B4/HER1 Black | 12 290 грн. |
Кондиціонер AUX Halo on/off ASW/AS-H09B4/HER1 White | 14 000 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації AUX ASW-H09B4/HER1
Ціни на AUX ASW-H09B4/HER1 |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H09B4/HER1 26 м² | від 9 055 грн. | 15 пропозицій | ||
AUX ASW-H12B4/HER1 35 м² | від 11 498 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →